O nás

Naším cílem je Vám co nejvíce zjednodušit, zpříjemnit a urychlit proces získání hypotečního úvěru.

Ondřej Daněk

Zakládající společník a jednatel. Vystudoval Vysokou školu Karla Engliše v Brně v oboru ekonomika a management.

Od roku 2006 působil jako investiční poradce ve společnosti MONECO, s.r.o., kde získal řadu zkušeností s podílovými fondy a fungováním kapitálového trhu. Účastnil se odborných investičních seminářů, na kterých také přednášel. V roce 2007 absolvoval kurz odborné přípravy zaměřené na vykonávání činnosti investičního zprostředkovatele podle zákona o podnikání na kapitálovém trhu.

V období 2008 - 2014 působil v bankovnictví, kde postupně získal zkušenosti jako poradce pro affluentní a small business klientelu. Dále pak působil jako poradce na specializovaném oddělení, které poskytovalo privátní poradenství pro segment freelencers, a kde se také podílel na tvorbě úvěrových produktů a akviziční strategii. V posledních letech působil jako Relationship Manager pro SME klienty, kterým poskytoval ekonomické poradenství.

ondrej.danek@bonfarto.cz

Profil na LinkedIn

Vojtěch Obůrka

Zakládající společník a jednatel. Vystudoval Masarykovu univerzitu v Brně, Ekonomicko-správní fakultu, obor Ekonomie.

Svoje první praktické zkušenosti s kapitálovými trhy získal v roce 2007 u obchodníka s cennými papíry, kde působil na pozici konzultanta. Zde složil také makléřskou zkoušku typu "C" a účastnil se řady dalších odborných vzdělávacích kurzů.

V období 2008 - 2014 působil v nezávislé poradenské společnosti Moneco, s. r. o., kde zastával nejdříve pozici investičního poradce, následně pak funkci ředitele úseku investičního poradenství a zprostředkování. V rámci této pozice řídil a koordinoval fungování oddělení investičního poradenství, podílel se na tvorbě a implementaci investiční strategie do portfolií klientů společnosti, ale také na akviziční činnosti a strategii. Účastnil se dalších vzdělávacích seminářů (Yield Curve Construction, Private Banking,...), organizoval a přednášel na odborných investičních seminářích.

vojtech.oburka@bonfarto.cz

Profil na LinkedIn

David Kučera

Hypoteční a pojišťovací poradce. Vystudoval Masarykovu a Mendelovu univerzitu v Brně, fakultu provozně ekonomickou, obor Ekonomika a management.

Ve společnosti Bonfarto začal pracovat při studiu na Vysoké škole, má za sebou úspěšně složené zkoušky podle zákona o spotřebitelském úvěru a ve společnosti zastává roli hypotečního a pojišťovacího poradce.

david.kucera@bonfarto.cz

Profil na LinkedIn