Faq

Naše služby jsou pro vás zcela ZDARMA! Často se nás ptáte, jak portál vyberhypo.cz funguje. Dali jsme dohromady odpovědi na otázky, které od vás slýcháme nejčastěji.

K čemu slouží portál vyberhypo.cz?

Náš portál je tu pro všechny, kteří si potřebují co nejrychleji spočítat orientační splátku úvěru a porovnat pohodlně nabídky hypoték na jednom místě. Naši specialisté vám následně poskytnou komplexní servis pro zdárné vyřízení nejvýhodnější z nabídek.

Jak portál funguje?

Sami zjistíte, jak je to jednoduché! Pro porovnání aktuálních hypotečních úvěrů si v naší kalkulačce na úvodní straně navolíte parametry úvěru, zadáte jméno, telefon a porovnáte si nabídky. Zbytek už nechejte na nás. Nejpozději do 24 hodin se vám ozveme a připravíme pro vás nezávaznou individuální nabídku a v případě zájmu za vás hypotéku vyřídíme.

Proč bych si měl/a vyřídit hypotéku právě přes vyberhypo.cz?

Důvodů je hned několik. Na jednom místě si můžete sami nezávazně hypotéky porovnat a prostřednictvím našich specialistů si nechat úvěr vyřídit online bez nutnosti osobních schůzek. Pro zájemce máme připraveny nadstandardní úrokové sazby a nemůžeme opomenout i naše zkušenosti a velké odhodlání pomoci vám dosáhnout na vysněné bydlení.

Jak to, že je nabídka vyberhypo.cz výhodnější než standardní úrokové sazby nabízené bankami?

Není to žádné tajemství. Pro banky zprostředkováváme větší objem hypoték a za to jsou ochotny nabídnout našim klientům lepší úrokovou sazbu, než kdyby žádali o úvěr sami.

Kdo pro mě bude při spolupráci s vámi hypotéku vyřizovat?

O naše stávající i potenciální zákazníky se pečlivě starají certifikovaní specialisté, kteří mají licenci ke zprostředkování úvěrů přímo od ČNB. Mohou se pochlubit několikaletými zkušenostmi v oblasti hypotečních úvěrů a hlavně prokazatelnými výsledky práce s klienty. Poradce z víkendových školení u nás nečekejte!

Proč požadujete můj telefonní kontakt?

Nechceme před vámi nic tajit. Telefonní číslo požadujeme proto, abychom se s Vámi mohli spojit, připravit vám konkrétní nezávazné nabídky a sdělit podrobnosti k možnostem financování. V neposlední řadě to celý proces urychlí a zefektivní. Čas jsou přece peníze!

Kdo tedy platí vámi poskytované služby?

Odměňování jsme provizně, přímo od bank za jednotlivé zprostředkované úvěry. Vy nám nic neplatíte, pro vás jsou naše služby ZDARMA!

Nenašli jste zde odpověď na váš konkrétní dotaz? Zeptejte se nás prostřednictvím chatovacího okna nebo e-mailu info@vyberhypo.cz.